Zabierz klasę na Ekstraklasę - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Sport
Tag img 11.02.2024, 14:30

Zabierz klasę na Ekstraklasę

AZS UMCS Lublin po raz kolejny wychodzi naprzeciw propagowaniu aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

plakat

Ruszamy z programem ,,Zabierz klasę na Ekstraklasę”, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zlokalizowanych w województwie lubelskim. W programie mogą wziąć udział również przedszkola.

Głównymi celami są popularyzacja koszykówki oraz zachęcenie do większej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. W placówkach, które zdecydują się włączyć do programu, przeprowadzona zostanie pokazowa lekcja aktywności fizycznej z koszykarkami AZS-u UMCS Lublin. Uczniowie placówki, która bierze udział w projekcie, otrzymają nieodpłatne wejście na domowe mecze zespołu Polski Cukier AZS UMCS Lublin w trakcie sezonu 2023/2024.

To nie wszystko! Im większa grupa uczniów, tym większa szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Każda grupa równa bądź wyższa niż 12 osób będzie uprawniona do pobrania jednego losu. Losy można łączyć w myśl zasady: 12 os. = 1 los, 24 os. = 2 losy, 36 os. = 3 losy... itd.

Losy każdej z placówek będą brały udział w losowaniu pod koniec sezonu Orlen Basket Ligi Kobiet. Do wygrania są:

• Komplet strojów sportowych o wartości 2000 złotych;
  • Sprzęt sportowy o wartości 1000 złotych;
  • Gadżety naukowe o wartości 800 złotych (Organizator przewiduje dwie takie nagrody).

Zapraszam całą społeczność szkolną do udziału w projekcie. Chęć udziału w meczu zgłaszamy poprzez dziennik elektroniczny koordynatorowi Izabeli Paszek (w wiadomości wpisujemy imię i nazwisko dziecka oraz ilość osób chętnych do udziału w meczu np. Anna Nowak + 3). Najbliższy mecz 14 lutego (środa) godzina 20.00, hala MOSIR Aleje Zygmuntowskie 4.

Zgłoszenia przesyłamy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 lutego, do godziny 17.00.

Informację przygotowała Izabela Paszek