Obiekty sportowe - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Obiekty sportowe

Hala sportowa duża

Hala sportowa w SP nr 28 o wymiarach 29 m na 18,5 m jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem sportowym z pełnowymiarowymi boiskami do gry w piłkę ręczną, futsal, koszykówkę, siatkówkę, oraz badmintona. Do dyspozycji użytkowników hali sportowej są boiska oraz podstawowe wyposażenie do:
piłki ręcznej – wymiary boiska 29 m x 18,5 m, bramki;
futsalu – wymiary boiska 29 m x 18,5 m, bramki;
koszykówki – wymiary boiska 28 m x 15 m, 2 kosze główne, 8 koszy bocznych;
siatkówki – wymiary boiska 18 m x 9 m, 3 profesjonalne komplety słupków z siatkami.

Hala sportowa mała

Hala sportowa o wymiarach 24 m na 11 m jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym obiektem. Do dyspozycji użytkowników hali sportowej są boiska oraz podstawowe wyposażenie do:
siatkówki – wymiary boiska 18 m x 9 m, 3 profesjonalne komplety słupków z siatkami;
ścianka wspinaczkowa do wspinaczki górskiej.

Kompleks basenowy

Kompleks składa się z niecki basenu o długości 25 m, szerokości 12,5 m oraz głębokości od 1,35 m do 1,85 m z wydzielonymi torami, szatni, przebieralni, toalet, natrysków.

Na basenie dyżurują ratownicy WOPR z uprawnieniami. Obiekt czynny od godziny 7:00 do 21:00, od poniedziałku do piątku - rezerwacja na zajęcia wychowania fizycznego dla szkół do godziny 16:00.

Dla grup zorganizowanych proponujemy stałą rezerwację toru lub całego basenu w uzgodnionych wcześniej terminach. Osoby indywidualnie mogą korzystać z basenu zakupując imienny karnet. Pragniemy podkreślić, że otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa uwagi i sugestie.

Dodatkowe informacje

Aktualny wykaz obowiązujących cen i harmonogram zajęć dostępny jest na stronie szkoły.
Pozostałych wyjaśnień udzielamy oraz zgłoszenia rezerwacji przyjmujemy na podany adres e-mail: ljagoda@sp28.lublin.eu