Wizyta w osiedlowej piekarni - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Klasy "0"
Tag img 09.04.2024, 15:20

Wizyta w osiedlowej piekarni

Dzisiaj grupa 0C odwiedziła lokalną piekarnię "Piekarnia Oskroba", aby poznać tajniki piekarskiego rzemiosła oraz dowiedzieć się, jak powstają ulubione smakołyki.

pamiątkowe grupowe zdjęcie dzieci w piekarni

Dzieci dowiedziały się, jakie składniki są potrzebne do przygotowania wypieków oraz o tym, jak ważne jest dokładne zachowanie proporcji i temperatury podczas pracy. Dzieci miały również okazję spróbować świeżo wypieczonych cebularzy i drożdżówek prosto z pieca. Wizyta w piekarni była nie tylko edukacyjna, ale także bardzo smakowita i pozostawiła dzieciom wiele pozytywnych wspomnień oraz ciekawych doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy "Piekarni Oskroba" i jej przemiłym pracownikom za miłe przyjęcie i przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Nauczyciele 0C