"Szlachetna Paczka" – pomaganie innym daje moc! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Samorząd Uczniowski, Wolontariat
Tag img 22.12.2023, 12:45

"Szlachetna Paczka" – pomaganie innym daje moc!

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania Dyrekcji, Radzie Rodziców, nauczycielom, wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka".

uczniowie szkoły, wolontariusze

Bez Waszej wspaniałej postawy, zorganizowanie tej akcji byłoby niemożliwe. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serca i życzliwość. Gotowość do pomocy innym i wspieranie tych, którzy tego potrzebują, jest godne podziwu. Takie działania wpływają na budowanie lepszego świata.

Zakupiony sprzęt AGD, zebrane słodycze, kosmetyki, zabawki i żywność długotrwała, dotarły już do naszej rodziny. Prezenty te sprawiły wiele radości dały pozytywną energię, wiarę w innych ludzi.