Spotkanie z policjantką - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Świetlica
Tag img 10.01.2024, 21:00

Spotkanie z policjantką

W dniu 8 stycznia w świetlicy odbyło się spotkanie ze starszą sierżant Beatą Kieliszek - dzielnicową os. Skarpa w celu przypomnienia sobie zasad bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych.

plakat

Uczniowie dowiedzieli się m. in. jak być bezpiecznym podczas śnieżnych zabaw, jak organizować kulig czy bitwę na śnieżki, by zabawy te kończyły się szczęśliwie. Na zakończenie spotkania pani policjantka opowiedziała o zasadach bezpieczeństwa na stoku oraz lodowisku (o konieczności stosowania kasku ochronnego i dobrze dobranej odzieży). Dzieci ze świetlicy przygotowały kartkę z podziękowaniami za przybycie. Wszystkim naszym podopiecznym życzymy bezpiecznych i udanych ferii zimowych.

Informację przygotowała oraz spotkanie zorganizowała p. Barbara Biała.