Podsumowanie konkursu "Mistrz Komputera" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img 10.04.2024, 20:00

Podsumowanie konkursu "Mistrz Komputera"

Szanowni Państwo!

zapraszamy wszystkich uczniów III etapu wraz z nauczycielami/opiekunami na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się w gmachu Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, ul. Bursaki 12 w dniu 18 kwietnia 2024 r. (czwartek) o godz. 10.00. Po uroczystości o godzinie 11.30 rozpoczną się godzinne zajęcia dla uczniów i nauczycieli. Warsztaty dla uczniów poprowadzi Pani Anna Świt na temat „Programowanie z wykorzystaniem długopisów 3D”. Warsztaty dla nauczycieli „Wdrażanie sztucznej inteligencji w nauczaniu: Praktyczne strategie i zastosowania w edukacji” poprowadzi Pani Michalina Gryniewicz-Jaworska.

Serdecznie zapraszamy.

Bardzo Państwa prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety ewaluacyjnej. Wypełnienie zajmie tylko chwilkę, a nam pozwoli zwrócić większą uwagę na sposób przygotowania przedsięwzięcia w kolejnych latach. Bardzo dziękujemy. Link do ankiety.

Z wyrazami szacunku - Organizatorzy