Podsumowanie I semestru z pływania - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Sport
Tag img 10.01.2024, 15:30

Podsumowanie I semestru z pływania

Uczniowie naszej szkoły trenujący pływanie zakończyli I semestr przygotowań sportowych, który obfitował w wiele wydarzeń i zawodów.

reprezentacja szkoły w pływaniu wraz z trenerami na pływalni Aqua Lublin

Systematyczne treningi prowadzone są od klasy II do VIII gdzie uczniowie doskonalą swoje umiejętności pływackie i przygotowują się do udziału w zawodach. Starty odbywały się najczęściej na pływalni olimpijskiej Aqua Lublin gdzie startowaliśmy w zawodach:

• Laur Lubelskiego Koziołka,
  • Wojewódzka Liga Dzieci i Młodzików,
  • Otylia Swim Cup,
  • Mistrzostwa Województwa Lubelskiego,
  • od Młodzika do Olimpijczyka,
  • Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetach pływackich.

Uczniowie naszej szkoły odnosili wiele sukcesów indywidualnych i drużynowych, a przy tym fajnie się bawili i spędzali czas w sportowej atmosferze. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i rodzicom za osiągnięte wyniki sportowe oraz wytrwałość i systematyczność. Dziękujemy trenerom za przygotowanie zawodników. Byli to: pani Marta Karykowska, pan Krzysztof Kozak, pan Krzysztof Sagan.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów w II semestrze.

Informację przygotowała pani Marta Karykowska