"O tym, jak strach na wróble szukał pracy" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Klasy "0"
Tag img 23.02.2024, 09:00

"O tym, jak strach na wróble szukał pracy"

Podczas Dni Otwartych Szkoły grupa 0B czyli "Drużyna Motyli" przygotowała autorski spektakl pt. "O tym, jak strach na wróble szukał pracy".

dzieci prezentują układ taneczny

Radośnie i z wielkim zaangażowaniem dzieci opowiedziały, wyśpiewały i wytańczyły historię, która niosła ważne przesłanie: nigdy się nie poddawaj i doceniaj to kim jesteś i co posiadasz!

Na scenie w pięknej Sali Teatralnej nasze "Motylki" zamieniły się w sekretarkę, dyrektora firmy, zwierzątka, strażaków, modnisie, narratorów. Dzieci pokazały, że w naszej szkole odkrywa się talenty już od najmłodszych klas.

Autorem scenariusza jest Agnieszka Prażmo, reżyserkami spektaklu – Agnieszka Prażmo i Ewelina Braniewska.