Nasze "sreberka" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Sport, Sukces
Tag img 26.01.2024, 15:45

Nasze "sreberka"

Na zakończenie I semestru zostały rozegrane finały mistrzostw miasta Lublina w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.

początek meczu w koszykówce, wznowienie gry od środka

Nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze zdobywając srebrny medal. W meczu finałowym dziewczęta toczyły bój z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 52 w Lublinie. Oto skład zespołu: Ewa Greszta (3E), Agata Pietrzyk (5B), Julia Chmiel, Agnieszka Greszta, Amelia Hałas, Jagoda Karczmarz, Hanna Pikuła, Liliana Zalewska (5E), Maja Matacz (6A), Natalia Kłonica, Zuzanna Proć, Lena Szałapaj (6C), Sofia Myroshnychenko (6D) i Karolina Wójtowicz (6F).

Natomiast chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci (klasa VI i młodsi) zajęli miejsce piąte tak jak ich starsi koledzy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VIII i VII). Dziękujemy za ten rok, pełen emocji - życzymy sukcesów w kolejnym. Dołączamy relację foto z zawodów.

informację przygotowała Izabela Paszek