Kibicowaliśmy na meczu ekstraklasy koszykówki - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Sport
Tag img 16.02.2024, 15:45

Kibicowaliśmy na meczu ekstraklasy koszykówki

Nasze uczennice razem z rodzicami uczestniczyły w meczu ekstraklasy koszykówki kobiet pomiędzy gospodarzem Polski Cukier AZS UMCS Lublin a PSI ENEA Gorzów Wielkopolski.

zawodniczki ekstraligi koszykówki podczas gry

Niestety nasza drużyna musiała uznać wyższość drużyny gości. Mieliśmy możliwość dołączenia do eskorty dziecięcej podczas prezentacji drużyn. BRAWO MY!!!.

Zapraszam na kolejny mecz 21 lutego o godzinie 20.00 w hali MOSiR Aleje Zygmuntowskie 4. Zachęcam do udziału dzieci w eskorcie (osoby chętne - konieczność obuwia sportowego na zmianę). Zgłoszenia poprzez dziennik elektroniczny w nieprzekraczalnym terminie do 18 lutego do koordynatora Izabeli Paszek. W wiadomości wpisujemy imię nazwisko dziecka + ilość biletów (np. Anna Nowak + 4) oraz eskorta jeśli dziecko jest chętne do wzięcia udziału w prezentacji zawodniczek (wtedy zbiórka o godz. 19.30 przed halą). Reszta odbiera bilety w kasie. Zapraszam.

Informację przygotowała Izabela Paszek