I miejsce chłopców z klas drugich na turnieju "Zawisza Cup" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Klasy I-III, Sport, Sukces
Tag img 11.12.2023, 13:30

I miejsce chłopców z klas drugich na turnieju "Zawisza Cup"

W dniu 9 grudnia w hali Szkoły Podstawowej w Garbowie odbył się turniej piłki nożnej dla rocznika 2015 z cyklu "Zawisza Cup".

drużyna piłkarska naszej szkoły wraz z trenerem

Uczniowie naszej szkoły z klas drugich trenujący w UKS Skarpa, zaprezentowali się rewelacyjnie w swoim debiucie na turnieju halowym. W rywalizacji każdy z każdym wygrali cztery mecze i odnieśli tylko jedną porażkę, zajmując w całym turnieju pierwsze miejsce.

Skład naszej drużyny: Michał Matuszewski, Benjamin Hawryś, Jan Rybiński, Filip Marmulewski, Marcel Sikora, Alex Podlecki, Alan Brzuszkiewicz, Szymon Smyk, Bartosz Ligęza, Mikołaj Kloc. Trener Mariusz Niedźwiecki, asystent trenera Bartosz Biały. Gratulacje dla całego zespołu.

Informację przygotował pan Mariusz Niedżwiecki