Wizyta Otylii Jędrzejczak w naszej szkole - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Wydarzenie, Sport
Tag img 08.05.2024, 12:49

Wizyta Otylii Jędrzejczak w naszej szkole

Miło nam poinformować, że w dniu 26 kwietnia naszą szkołę odwiedziła Pani Otylia Jędrzejczak Prezes Polskiego Związku Pływackiego, mistrzyni olimpijska i multimedalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

zdjecie-z-dyrekcja

Spotkanie z Otylią odbyło się na małej sali gimnastycznej z uczniami, nauczycielami i dyrekcją Naszej szkoły. Na początku spotkania uczniowie obejrzeli film z Igrzysk Olimpijskich w Atenach z roku 2004 z wyścigu pływackiego na dystansie 200 metrów stylem motylkowym, w którym Otylia zdobywa złoty medal olimpijski.

Następnie uczniowie zadawali pytania na temat kariery sportowej jak również życia prywatnego, a na zakończenie wszyscy pozowali do wspólnego zdjęcia.

informację przygotowali: pani Marta Karykowska i pan Krzysztof Sagan