,,Pasujemy do siebie" - zajęcia integracyjne i plastyczne - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Integracja
Tag img 22.11.2023, 22:15

,,Pasujemy do siebie" - zajęcia integracyjne i plastyczne

Działania artystyczne są doskonałym sposobem na wyrażenie siebie i nawiązywanie relacji z innymi.

wystawa prac uczniowskich na tablicach w holu szkoły

Taki cel przyświecał nam też podczas zajęć plastycznych ,,Pasujemy do siebie" zorganizowanych z okazji obchodów 35-lecia nadania imienia szkole oraz 25-lecia funkcjonowania w niej oddziałów integracyjnych.

21 listopada uczniowie klasy 5C i 6D mieli możliwość doświadczać różnych struktur podczas przygotowywania mas sensorycznych oraz stworzyć niepowtarzalne prace plastyczne - puzzle tworzące później pasującą do siebie całość. Zajęcia te sprzyjały nie tylko artystycznemu wyrażeniu siebie oraz oddziaływaniu na różne zmysły jednocześnie, ale stanowiły przede wszystkim okazję do nauki współpracy i nawiązania nowych relacji.

Zajęcia zostały poprowadzone przez panie Aleksandrę Korgę i Katarzynę Zezulę.