Loteria fantowa na rzecz akcji "Adopcja Serca" - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Wolontariat
Tag img 08.12.2023, 14:15

Loteria fantowa na rzecz akcji "Adopcja Serca"

Na początku grudnia, w dniu św. Mikołaja wolontariusze z naszej szkoły wraz z Radą Rodziców zorganizowali charytatywną loterię fantową.

plakat reklamujący loterię fantową

Dochód przeznaczony został na akcję "Adopcja Serca", a szczególnie na utrzymanie naszego podopiecznego Bizimana Chance z Republiki Demokratycznej Konga. Loterię prowadzili uczniowie klasy 8A - Jakub Czuchryta i Fabian Lipski oraz z klasy 8B - Weronika Kurek i Maciej Janczak.

Dzieci i nauczyciele podarowali bardzo dużą ilość fantów, były to m.in. zabawki, książki, słodycze, artykuły szkolne, przedmioty codziennego użytku. Ceny opiewały od 2 do 15 złotych. Zainteresowanie loterią było ogromne. Zebrano prawie 1600 złotych! Należą się wielkie podziękowania zarówno dla ofiarodawców, jak i kupujących fanty.

ASANTE SANA!