Konkurs “Wiosenne drzwi” rozstrzygnięty! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Samorząd Uczniowski, Klasy IV-VIII
Tag img 09.04.2024, 23:20

Konkurs “Wiosenne drzwi” rozstrzygnięty!

26 marca podsumowano wiosenny konkurs na najładniejszą dekorację drzwi, w którym wzięli udział uczniowie i uczennice klas IV-VIII.

dekoracja drzwi klasy językowej

Ocenie podlegała kreatywność, trudność wykonania, estetyka oraz zgodność z tematem i zasadami konkursu. Wydarzenie to stało się doskonałą okazją do zaangażowania w działanie całej klasy i wprowadzenia wiosennej radości do otoczenia naszej szkoły. Uczniowie kreatywnie wykorzystali wiosenne motywy i kolory.

Jury postanowiło przyznać nagrody następującym klasom: 4E, 5D, 5E, 6E, 8B. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych dekoracji. Nagrody zostaną przekazane przewodniczącym klas.

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski.