Koncert Talentów w grupie 0B - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Klasy "0"
Tag img 05.05.2024, 22:00

Koncert Talentów w grupie 0B

W nasze skrzydła z wiarą dmuchajcie – takie słowa Motylki z grupy 0B wypowiadały w czasie pasowania na Zerówkowicza na początku roku szkolnego.

uczniowie stojący na scenie śpiewają piosenkę

Po kilku miesiącach intensywnej pracy możemy obserwować, jak dzięki wsparciu nauczycieli i rodziców rozwijają się niezwykłe talenty. 25 kwietnia dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły Panią Wicedyrektor Monikę Tarkowską oraz uczniów z grupy 0A i 0C na Koncert Talentów. Na scenie w sali teatralnej Motylki z dumą prezentowały swoje talenty. Mogliśmy podziwiać między innymi umiejętności wokalne, taneczne, sportowe, plastyczne, recytatorskie czy słuchać o zainteresowaniach dzieci. Każdy z uczestników opowiadał skąd wzięła się jego pasja i jak rozwija prezentowany talent. W niezwykły sposób dzieci mówiły o potrzebie pracy i wytrwałości w dążeniu do celu, a także, co najważniejsze, o podążaniu za wyobraźnią i swoim sercem. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplom mistrza dążenia do celu.

Efektem połączenia pracy i talentów Motylków jest również powstanie teledysku do piosenki “Znów przyszła wiosna”. Utwór został nagrany w szkolnym studiu nagrań, teledysk był kręcony w szkole oraz na szkolnym boisku i placu zabaw. Scenariusz teledysku współtworzyły dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz teledysku.

Uczniowie grupy 0B wraz z wychowawczyniami
E. Braniewska, A. Prażmo