Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe - Brawo SP 28!!! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Sukces, Sport
Tag img 06.05.2024, 21:45

Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe - Brawo SP 28!!!

10 kwietnia odbyły się drużynowe i indywidualne biegi przełajowe. Nasi reprezentanci wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych i zajęli następujące miejsca:

cały zespół zawodników

Igrzyska Dzieci drużynowe biegi przełajowe dziewcząt grupa młodsza (klasa III-IV) I miejsce, skład reprezentacji: Maja Kulpińska, Ewa Greszta, Wiktoria Włodarczyk, Lena Nakonieczna, Lena Cybula. Indywidualnie Maja Kulpińska zajęła II miejsce.

Igrzyska Dzieci drużynowe biegi przełajowe chłopców młodszych (klasa III-IV) II miejsce, skład reprezentacji: Dawid Palonka, Tymek Jędrzejewski, Antoni Łupina, Stanisław Cymerman, Piotr Berda, Piotr Walkosz. Indywidualnie Piotr Berda zajął I miejsce.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej drużynowe biegi przełajowe w kategorii dziewcząt III miejsce. Skład reprezentacji: Julia Piechnik, Martyna Radkowska, Natalia Sakowicz, Julia Glińska, Amelia Jańczak, Helena Budziłowicz, Julia Suszek, Dorota Miłkowska. Indywidualnie Martyna Radkowska zajęła II miejsce.

Za reprezentację naszych super biegaczy odpowiedzialne były Anna Baryga, Iwona Dudek Błaszczyk oraz Izabela Paszek.

Informację przygotowała pani Izabela Paszek