Akredytacja Erasmusa – kurs języka angielskiego dla nauczycieli - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Tag img Erasmus+
Tag img 25.03.2024, 21:00

Akredytacja Erasmusa – kurs języka angielskiego dla nauczycieli

Kolejny raz, w ramach Akredytacji Erasmus+, nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w kursie językowym doskonalącym umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

uczestniczki szkolenia ze zdobytymi certyfikatami

W dniach od 11 do 15 marca 2024 roku trzy nauczycielki miały okazję szkolić się w szkole językowej ”Malta Lingua School” w miejscowości St. Julian’s na Malcie. W trakcie kursu uczestniczki poszerzały swoje umiejętności w zakresie komunikacji językowej. Nabyte podczas zajęć sprawności w sposób praktyczny wykorzystywały w trakcie poznawania kultury, historii i zwiedzania ciekawych zabytków Malty. Interesującym doświadczeniem był także udział w warsztatach kulinarnych dotyczących przyrządzania owoców morza w urokliwej rybackiej wiosce Marsaxlokk.

Zdobyte i udokumentowane certyfikatami umiejętności zostaną wykorzystane w codziennej pracy oraz wpłyną na poprawę jakości pracy szkoły.